На Центральному комбінаті провели ознайомчу екскурсію для студентів «Метінвест Політехніки»

На Центральному комбінаті провели ознайомчу екскурсію для студентів «Метінвест Політехніки»

Першокурсники гірничо-металургійного університету «Метінвест-Політехніка» проходять навчальну практику на Центральному комбінаті у Кривому Розі. Про це повідомляють у пресслужбі промислової компанії.

Для майбутніх фахівців була організована чотирьохденна екскурсія на основні підрозділи комбінату, де студенти ознайомились з усім технологічним ланцюжком: від процесу видобутку руди до виробництва концентрату та окатків.

Вже майже десять місяців, як майбутні бакалаври та магістри приступили до занять у «Метінвест Політехніці». До лав студентів долучилися 24 співробітника Центрального ГЗК та четверо дітей, батьки яких працюють на підприємстві. Для кожного з них це гарна можливість опанувати нову або додаткову спеціальність та підвищити власний професійний рівень.

Читайте також: Меморандум про співпрацю з Глеюватською територіальною громадою підписали Північний та Центральний комбінати Метінвесту 

Найбільш затребуваними серед метінвестівців виявилися комп’ютерні науки, бізнес-аналітика, інноваційні технології та системи захисту навколишнього середовища, відкрита розробка родовищ, безпека праці та виробничих процесів.

На Центральному комбінаті провели ознайомчу екскурсію для студентів «Метінвест Політехніки»1«За першою освітою я металург, але вважаю, що завжди треба рухатися вперед, розвиватися та пізнавати нове. Саме тому вирішила вчитися на гірника, обрала для себе  спеціальність «Технології відкритої розробки родовищ». Коли дізналася, що «Метінвест Політехніка» відкриває свої двері для співробітників компанії, відразу вирішила – буду вступати. Впевнена, що подібні екскурсії допоможуть мені і в подальшому навчанні, і в роботі, адже треба досконало знати всі процеси виробництва», — розповіла провідний інженер з якості збагачувальної фабрики ЦГЗК Світлана Висоцька.

«На підприємстві дізналася, що можна стати студентом «Метінвест Політехніки» і відразу вирішила долучитися до лав студентів. Мене зацікавила спеціальність «Технологія захисту навколишнього середовища». Це новий для мене напрям, адже до цього здобула професію за фахом «Експлуатація та ремонт гірничого обладнання». У нас, студентів,  насичена та цікава програма, фахові і досвідчені викладачі, які опираються на нові підходи у навчанні та передову світову практику», — відмітила машиністка ексгаустера фабрики огрудкування ЦГЗК Єлизавета Железняк.

Нагадаємо, що «Метінвест-Політехніка» перший в Україні недержавний гірничо-металургійний заклад вищої освіти, який готує конкурентоспроможних фахівців для сучасного ринку праці за інженерними та технічними спеціальностями. Університет створений у 2020 році як альтернатива для української молоді. Ініціатором та засновником нового вишу є Група Метінвест.

Раніше ми писали: До Західної України відправилась перша зміна дітей співробітників криворізьких підприємств Метінвесту в межах програми психологічної реабілітації Strong Generation Camp — Майбутнє. У програмі беруть участь діти мобілізованих співробітників та тих, хто зазнав шкоди через ворожі обстріли, а також діти співробітників-переселенців з зони бойових дій чи тимчасово окупованих територій. 

Джерело

Новости Кривого Рога