На честь захисників Маріуполя: у Кривому Розі родини полонених воїнів і воїнок влаштували байкерський пробіг

На честь захисників Маріуполя: у Кривому Розі родини полонених воїнів і воїнок влаштували байкерський пробіг0

У Кривому Розі до Дня вшанування захисників Маріуполя та на підтримку родин військовослужбовців, які рік тому на 86 дні оборони міста, виконуючи наказ, вийшли з укриттів комбінату «Азовсталь» у полон росіян. На сьогодні сотні захисників за обнами вже звільнили, однак, понад 2000 воїнів і воїнок досі залишаються у російському полоні.

Наша журналістка присутня на заході і згодом розкаже про все докладніше.

На честь захисників Маріуполя: у Кривому Розі родини полонених воїнів і воїнок влаштували байкерський пробіг1   На честь захисників Маріуполя: у Кривому Розі родини полонених воїнів і воїнок влаштували байкерський пробіг2

Сьогодні у роковини виходу з «Азовсталі» криворіжці влаштували автопробіг «Червоно-зелена стрічка пам’яті», щоб вкотре звернути увагу на необхідність звільнення всіх полонених українців.

Читайте також:  20 травня, відбудеться символічний забіг на честь роковин з моменту виходу славетних воїнів із заводу Азовсталь  «Біжу за захисників Маріуполя»

Важливо не забувати завдяки кому тримається Україна!

Байкери проїдуть центральними вулицями Кривого Рогу. Тож, якщо ви зустрінете їх на пл. Визволення, 95 кварталі або ж на 173 кварталі — зупиніться і згадайте наших Героїв.

Раніше ми писали:  у Кривому Розі відбулося урочисте нагородження співробітників патрульної поліції міста з нагоди 7-ї річниці з дня її створення. Відзнаки найкращим поліціянтам вручив очільник КРВА Євген Ситниченко. 

Джерело

Новости Кривого Рога