На Дніпропетровщині агента рф зкасудять на 15 років ув’язнення обо довічно

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Дніпра за фактом вчинення державної зради в умовах воєнного стану. Він надавав допомогу у проведенні підривної діяльності проти власної держави.

Обвинувачений працював водієм одного з приватних підприємств міста. На виконання завдань російського куратора, він збирав та передавав через месенджер «Telegram» точні координати місцезнаходження радіолокаційних станцій та блокпостів Сил територіальної оборони ЗСУ на території Дніпропетровської області. Обвинувачений з використанням програми Google Maps повідомляв ворогу точне розташування об’єктів критичної інфраструктури, зокрема тягових та електропідстанцій.

Ворожого інформатора затримали у січні 2023 року під час виконання чергового завдання представника держави-агресора.  У нього вилучили мобільний телефон з доказами протиправної діяльності.

Чоловік перебуває під вартою, йому загрожує покарання у вигляді п’ятнадцяти років або довічного позбавлення волі, з конфіскацією майна.

 

На Дніпропетровщині агента рф зкасудять на 15 років ув'язнення обо довічно0 На Дніпропетровщині агента рф зкасудять на 15 років ув'язнення обо довічно1

Джерело

Новости Кривого Рога