На Дніпропетровщині аграрії завершують посівну

Посівна в області на фінішній прямій: оброблено майже 800 тис га. Про це розповіли у Дніпропетровській ОВА.

На Дніпропетровщині триває посівна. Оброблено майже 800 тис га. Працюють з пшеницею, ячменем, горохом та кукурудзою, соняшником.

«Аграрії працюють день і ніч, аби в українців був хліб та до хліба. Щоб з продовольством були й ті, хто не має родючих чорноземів та людей, котрі вміло пораються з ними. В області засіяно майже 800 тис га полів – понад 70% від плану. Пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи, гречки. А також – соняшника», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Власник одного з агровиробничих комплексів Анатолій, на поля якого навідався очільник регіону, розповів, що трударям було нелегко через атаки дронами та безпілотниками. Попри це працювали, бо отримували тилову підмогу та впевнені у нашій перемозі. А до тогож необхідно за будь яких умов виводити з кризи і підтримувати нашу економіку. На його полях нині досівають соняшник. Працювали й з іншими культурами. 20% угідь відвели під сою. Культура рідкісна для регіону, але важлива для підприємства.

Завершити посівну на Дніпропетровщині планують на початку червня.

На Дніпропетровщині аграрії завершують посівну0 На Дніпропетровщині аграрії завершують посівну1 На Дніпропетровщині аграрії завершують посівну2 На Дніпропетровщині аграрії завершують посівну3

Джерело

Новости Кривого Рога