На Дніпропетровщині для порятунку дворічної дитини надзвичайники зрізали метал: подробиці

Фото Головного Управління ДСНС України у Дніпропетровській області

На Дніпропетровщині у квартирній пастці опинилася дворічна дитина. Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Читайте також: рятувальників Дніпропетровщини нагородили за ліквідацію наслідків підриву Каховської ГЕС

У місті Покров 26 липня до надзвичайників звернулася жінка і повідомила, що її дворічна дитина випадково зачинилася у квартирі. Інших дорослих у приміщенні не було. За словами матері, вона вийшла до сусідки, а в цей час її дитина випадково повернула ключ та залишилася заблокованою всередині.

На Дніпропетровщині для порятунку дворічної дитини надзвичайники зрізали метал: подробиці1   На Дніпропетровщині для порятунку дворічної дитини надзвичайники зрізали метал: подробиці2 

Фото ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Для порятунку дитини працівникам ДСНС довелося зрізати металеві грати на вікні. Таким чином надзвичайники потрапили до оселі та разом з малюком відчинили двері схвильованій жінці.

Жодних ушкоджень за відсутності матері у квартирі дитина не отримала.

До місця події залучено 4 чоловіка особового складу та одиниця пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Раніше ми писали: високий ризик виникнення пожеж у Кривому Розі: рятувальники повідомили про небезпеку. 27 липня на території Дніпропетровської області та Кривого Рогу очікується висока (IV класу) пожежна небезпека. Протягом дня мешканців міста і області надзвичайники просять бути особливо обачними при використанні відкритого вогню.

Джерело

Новости Кривого Рога