На Дніпропетровщині двоє чоловіків викрали 700 тисяч гривень з банківської картки військовослужбовця  

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського районного управління поліції.

12 травня до поліції надійшло повідомлення від військового, що у нього з картки викрадено 700 тисяч гривень. Як з’ясували правоохоронці , чоловіки познайомилися з військовим у хостелі. Коли він ліг відпочивати, скористалися його мобільним телефоном та через онлайн-банкінг викрали з його банківської картки 700 тисяч грн.

Зловмисники перевели частину грошей на свої банківські картки, іншу частину витратили на купівлю товарів в інтернет-магазинах.

Оперативники розшукали підозрюваних. Ними виявилися жителі смт. Іларіонове віком 31 та 40 років. Зловмисники перевели частину грошей на свої банківські картки, іншу частину витратили на купівлю товарів в інтернет-магазинах.

Під час слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили у фігурантів мобільні телефони, золоті прикраси, чеки на придбання товарів, банківську картку.

15 травня слідчі повідомили чоловікам про підозру у кримінальному правопорушенні щодо крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану. Максимальне покарання за злочин — до 8 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

 

 

На Дніпропетровщині двоє чоловіків викрали 700 тисяч гривень з банківської картки військовослужбовця  0 На Дніпропетровщині двоє чоловіків викрали 700 тисяч гривень з банківської картки військовослужбовця  1 На Дніпропетровщині двоє чоловіків викрали 700 тисяч гривень з банківської картки військовослужбовця  2 На Дніпропетровщині двоє чоловіків викрали 700 тисяч гривень з банківської картки військовослужбовця  3 На Дніпропетровщині двоє чоловіків викрали 700 тисяч гривень з банківської картки військовослужбовця  4

Джерело

Новости Кривого Рога