На Дніпропетровщині грали у шахи — криворіжці перемогли

Фото Федерації шахів Кривого Рогу

З 16 по 22 березня в місті Дніпро проходив особисто-командний чемпіонат Дніпропетровської області з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16,18,20 років. Про це повідомили у Федерації шахів Кривого Рогу.

Участь у змаганнях приймали й представники криворізької ДЮСШ №3: шахісти та шахістки

Василь Лях, Тимур Балик, Максим Музиря, Юліана Мінаєва, Амелія Громко.

За підсумками цих змагань криворізьким спортсменам вдалось зайняти перші місця в усіх вікових категоріях в особистому заліку:

Василь Лях  1 місце серед юнаків до 16,18,20 років;

Юліана Мінаєва  1 місце серед дівчат до 18,20 років;

Амелія Громко  1 місце серед дівчат до 16 років.

В командному заліку команда криворізької дитячо-юнацької спортшколи №3 посіла 2 місце в усіх вікових категоріях.

Раніше ми писали: у Кривому Розі відбувся Матч Памʼяті на честь загиблих фанатів ФК «Кривбас».