На Дніпропетровщині планують закінчити укладати нові магістральні водогони, зокрема й у Кривому Розі, до осені, – Кабмін

Наразі триває ліквідація наслідків російського терору на Каховській ГЕС. В нашій області активно прокладають водогони, аби забезпечити громадян водою, це стосується й нашого міста. Всі роботи планують завершити до осені. Про це повідомляється на сайті Кабінету міністрів України.

На Дніпропетровщині планують закінчити укладати нові магістральні водогони, зокрема й у Кривому Розі, до осені, – Кабмін

Днями відбулась нарада Уряду, під час якої обговорювали реалізацію проєктів з відновлення водопостачання на територіях, що постраждали в результаті підриву греблі Каховської ГЕС. Зокрема, стартували роботи з прокладання магістральних водогонів у Дніпропетровській області. Планується звести три ланки загальною протяжністю понад 144 км. Прокласти водогони мають до осені, внаслідок чого із водою будуть Кривий Ріг, Марганець, Нікополь.

Поміж тим, у Покрові вже проклали водогін, тому у всіх міських мешканців є вода. Частково відновили централізоване водопостачання в Нікополі, а також у семи громадах Криворізького району.

«Підрив росіянами греблі Каховської ГЕС поставив під загрозу водопостачання для сотень тисяч людей та декількох українських регіонів. Працюємо спільно з громадами та місцевою владою над вирішенням цих проблем. Строки виконавцям поставили максимально стислі. Загалом Уряд виділив на ці роботи 1,5 млрд грн. Своєчасна допомога держави дозволяє будувати швидко та якісно», – наголосив Прем’єр-міністр.

Крім того, на забезпечення громадян водою, йдеться про транспортування питної води в регіони, виділили понад 845 мільйонів гривень, з них:
– Дніпропетровській ОВА – 159,7 млн грн;
– Запорізькій ОВА – 26,3 млн грн;
– Миколаївській ОВА – 274,6 млн грн;
– Херсонській ОВА – 384,5 млн грн.

Ситуація з забезпеченням населення водопостачанням під постійним моніторингом. Усі заходи з відновленням водопостачання продовжують здійснювати й надалі.

Джерело

Новости Кривого Рога