На Дніпропетровщині поліцейські організували та кришували наркоугруповання з щомісячним обігом коштів у понад 1,5 млн грн

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури, у ході багатоетапної спецоперації в місті Дніпро припинено діяльність 10 учасників злочинного наркоугруповання, до складу якого увійшли четверо правоохоронців.

За даними слідства, організував злочинне угруповання начальник сектору Дніпровського управління поліції області. Він залучив до «бізнесу» дев’ятьох осіб. Правоохоронці «кришували» злочинну діяльність, інші учасники відповідали за реалізацію та закупівлю психотропів.

Продаж здійснювали цілодобово на території однієї зі станцій техобслуговування автомобілів міста. Там облаштували спеціальну кімнату, де можна було придбати психотроп та вжити. Коштувала така послуга 750 грн за одну дозу. Щомісячний обіг із незаконної реалізації складав понад 1,5 млн грн.

Під час обшуків, проведених за місцями їх проживання та автомобілях, правоохоронці вилучили метамфетамін, знаряддя та засоби для фасування, зважування психотропу, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, флешнакопичувачі, чорнові записи, грошові кошти та зброю.

Наразі всім учасникам наркоугруповання повідомлено про підозру та скеровано до суду клопотання щодо обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

 

 

 

 

На Дніпропетровщині поліцейські організували та кришували наркоугруповання з щомісячним обігом коштів у понад 1,5 млн грн0 На Дніпропетровщині поліцейські організували та кришували наркоугруповання з щомісячним обігом коштів у понад 1,5 млн грн1 На Дніпропетровщині поліцейські організували та кришували наркоугруповання з щомісячним обігом коштів у понад 1,5 млн грн2 На Дніпропетровщині поліцейські організували та кришували наркоугруповання з щомісячним обігом коштів у понад 1,5 млн грн3 На Дніпропетровщині поліцейські організували та кришували наркоугруповання з щомісячним обігом коштів у понад 1,5 млн грн4

Джерело

Новости Кривого Рога