На Дніпропетровщині правоохоронець зі спільником вимагали у будівельників 200 тис доларів та погрожували вбивством

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру заступнику начальника одного із управлінь поліції Дніпра та його брату за фактом вимагання з погрозою насильства над потерпілими.

Правоохоронець зі спільником переслідували трьох місцевих мешканців, які збудували дім родичці поліцейського. Невдовзі після входин в новому будинку сталася пожежа, в якій правоохоронець звинуватив будівельників. Разом зі своїм братом він почав вимагати у чоловіків 200 тисяч доларів США за нібито відшкодування збитків.

Протягом декількох місяців спільники неодноразово залякували, принижували та погрожували запроторити чоловіків за ґрати або передати справу «серйозним людям», які змусять віддати гроші. Справа дійшла до залякування фізичною розправою. Крім цього, правоохоронець, знаючи, що один із чоловіків військовослужбовець ЗСУ, висунув йому вимогу щомісячно перераховувати 30 тис грн заробітної плати.

У обвинувачених вилучено мобільні телефони, грошові кошти, документи, чорнові записи щодо доходів з майна, отриманого незаконним шляхом. Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою та накладення арешту на їхнє нерухоме майно в елітних житлових комплексах по всій території України.

Перевіряється причетність поліцейського до незаконного збагачення.

 

На Дніпропетровщині правоохоронець зі спільником вимагали у будівельників 200 тис доларів та погрожували вбивством0

Джерело

Новости Кривого Рога