На Дніпропетровщині протягом минулої доби пожежами знищено понад 11 га родючої землі в екосистемах  

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Нині на Дніпропетровщині триває період надзвичайної пожежної небезпеки. Протягом минулої доби вогнеборці ліквідували 34 пожежі на території нашого регіону. Осередком займань була суха рослинність або сміття на відкритій території. Загальна площа знищених вогнем екосистем склала понад 11 га.

Надзвичайники вкотре закликають усіх жителів Дніпропетровщини не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, не кидати недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку.

Якщо ви помітили займання на відкритій території, негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

На Дніпропетровщині протягом минулої доби пожежами знищено понад 11 га родючої землі в екосистемах  0 На Дніпропетровщині протягом минулої доби пожежами знищено понад 11 га родючої землі в екосистемах  1 На Дніпропетровщині протягом минулої доби пожежами знищено понад 11 га родючої землі в екосистемах  2 На Дніпропетровщині протягом минулої доби пожежами знищено понад 11 га родючої землі в екосистемах  3 На Дніпропетровщині протягом минулої доби пожежами знищено понад 11 га родючої землі в екосистемах  4 На Дніпропетровщині протягом минулої доби пожежами знищено понад 11 га родючої землі в екосистемах  5

Джерело

Новости Кривого Рога