На Дніпропетровщині судитимуть агента рф, який «зливав» ворогу розташування військових літаків ЗСУ

Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними слідства, мешканець Дніпра надсилав зібрані дані щодо розташування військової авіації — літаків, блокпостів, місця дислокації, кількості особового складу військових ЗСУ та скріншоти Google maps з координатами генеральному штабу зс рф.

Агент рф використовував месенджер для комунікації з куратором. Спілкуючись з ним, зрадник висловлював бажання щодо окупації Дніпра російськими військами. Також чоловік у соцмережі поширював антиукраїнські дописи.  

Ворожого інформатора затримано наприкінці березня 2023 року. У нього вилучено мобільний телефон із доказами його причетності до протиправної діяльності.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. За клопотанням прокурора судом накладено арешт на його майно. Прокурорами Дніпра скеровано до суду обвинувальний акт стосовно зрадницької діяльності колаборанта. 

На Дніпропетровщині судитимуть агента рф, який «зливав» ворогу розташування військових літаків ЗСУ0 На Дніпропетровщині судитимуть агента рф, який «зливав» ворогу розташування військових літаків ЗСУ1

Джерело

Новости Кривого Рога