На Дніпропетровщині та ще у двох областях України викрито факти хабарництва працівниками воєнкоматів

Організували корупційні схеми ухилення від призову: Нацполіція затримала посадовців військкоматів

Затримання проходили у Дніпропетровській, Волинській та Чернівецькій областях. Суми неправомірної вигоди, які отримували фігуранти, коливалися від 9000 гривень до 1500 доларів США.

Співробітники Департаменту стратегічних розслідувань спільно зі слідчими підрозділами Національної поліції України проводять системні та комплексні заходи для виявлення та припинення корупційних схем, до організації яких причетні працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

За грошову винагороду вони допомагають чоловікам призовного віку уникнути призову або отримати відстрочку від призову.

Поліцейські викрили кілька фактів вимагання неправомірної вигоди посадовими особами військкоматів у Дніпропетровській, Чернівецькій та Волинській областях.

 

На Дніпропетровщині та ще у двох областях України викрито факти  хабарництва працівниками воєнкоматів0 На Дніпропетровщині та ще у двох областях України викрито факти  хабарництва працівниками воєнкоматів1 На Дніпропетровщині та ще у двох областях України викрито факти  хабарництва працівниками воєнкоматів2 На Дніпропетровщині та ще у двох областях України викрито факти  хабарництва працівниками воєнкоматів3 На Дніпропетровщині та ще у двох областях України викрито факти  хабарництва працівниками воєнкоматів4

Джерело

Новости Кривого Рога