На Дніпропетровщині урочисто ввели в обіг нову марку від Укрпошти

Це вже 17-ий випуск за час війни. Він присвячений добровольцям Гвардії наступу: поліціянтам, прикордонникам, нацгвардійцям. Спецпогашення пройшло у різних куточках країни. Зокрема, на Головпоштамті у Дніпрі.

«Як на мене, дуже символічно, що випускаємо цю марку саме в День Європи. Це свято об’єднало країни, які прагнуть миру, поважають права людини, демократію та верховенство права», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Він додав, що українські Сили оборони не тільки відвойовують окуповане ворогом. Вони захищають десятки країн від диктатури і агресії путінського режиму. Щодня вони на полі бою, аби ця сучасна «коричнева чума» не поширювалася світом.

На аркуші – три марки. На них зображені воїни Держприкордонслужби, Національної гвардії та поліції. Ще є гасло Гвардії наступу «Час повертати своє». До набору входить три листівки та конверт.

Над створенням марки працював заслужений художник України Олександр Охапкін. Вийшла вона тиражем у 235 тис примірників.

Дніпропетровщина отримала 8,5 тис маркових блоків. Відсьогодні їх можна придбати у відділеннях Укрпошти і онлайн на сайті. Заплановано випустити й інші патріотичні марки, присвячені мужнім оборонцям.  

Також Укрпошта анонсувала нові випуски, присвячені ГУР та СБУ.

 

На Дніпропетровщині урочисто ввели в обіг нову марку від Укрпошти0 На Дніпропетровщині урочисто ввели в обіг нову марку від Укрпошти1 На Дніпропетровщині урочисто ввели в обіг нову марку від Укрпошти2 На Дніпропетровщині урочисто ввели в обіг нову марку від Укрпошти3

Джерело

Новости Кривого Рога