На Дніпропетровщині відбулося перше засідання новообраної Молодіжної ради при ОВА

У регіоні відбулося засідання Молодіжної ради при ОВА. Вперше – в новому складі. Зустрілися у змішаному форматі: більшість офлайн, деякі ж приєдналися по відеозв’язку. Про що говорили, розповіли в обласній військовій адміністрації.

«Молодь – це рушійна сила. Ваша ініціатива та проєкти дуже важливі. Будемо втілювати їх спільно. Та разом крокувати до Перемоги! Ви – той кадровий потенціал, який буде відбудовувати нашу країну», – наголосила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

На зустріч зібралася молодь з усіх куточків області. З учасників сформували склади комісій. А ще – обрали секретаря та голову.

«Моє завдання – координувати президію таким чином, щоб робота Ради була ефективною, якісною. Задовольняла потреби молоді Дніпропетровщини», – розповів голова правління Молодіжної ради при ОВА Дмитро Твердохліб.

Рада збиратиме потреби у своїх громадах. Далі – формуватиме та висуватиме пропозиції до влади. Корегуватиме плани і програми, аби взаємодія з молоддю була плідною. Актив області долучатиметься до нових проєктів та ініціатив.

На Дніпропетровщині відбулося перше засідання новообраної Молодіжної ради при ОВА0 На Дніпропетровщині відбулося перше засідання новообраної Молодіжної ради при ОВА1 На Дніпропетровщині відбулося перше засідання новообраної Молодіжної ради при ОВА2

Джерело

Новости Кривого Рога