На Дніпропетровщині відкрито 4 кримінальні справи, що стосуються виборів Президента

Сьогодні на Дніпропетровщині зареєстровано 175 звернень від громадян про можливі порушення виборчого процесу.

Як повідомляє прес-служба ГУ НП в Дніпропетровській області, за станом на 21 лютого відкрито 4 кримінальні виробництва і складено 34 адмінпротоколи.

«Хочу відзначити високу активність і небайдужість жителів Дніпропетровської області, які повідомляють в поліцію про факти таких порушень. Загалом кожен день ми фіксуємо близько 10 звернень від громадян. Всі ці звернення поліцейські перевіряють», — зазначив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Максим Очеретяний вчора, 20 лютого, під час прямого ефіру телепрограми« Грані »на 34-му каналі.

Також в ефірі взяв участь координатор громадського спостереження за виборами в Дніпропетровській області «Опора» Вадим Головченко.

За словами Максима Очеретяного, в регіоні відкрито 4 кримінальні провадження у ст. 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборця, учасника референдуму). За цими фактами поки триває досудове розслідування.

«Зокрема, поліція розглядає факти, коли жителям області телефонують невідомі і пропонують гроші за голос, збирають персональні дані або агітують за одного з кандидатів в Президенти. Також поліцейські складають адміністративні протоколи за статтями 212-13 і 212-14 КУпАП за розміщення агітаційної продукції без необхідних вихідних даних. Крім цього, поліція розглядає випадки пошкодження агітаційних наметів », — розповів начальник управління превентивної діяльності.

Новости Кривого Рога