На Дніпропетровщині відзначили понад 20 кращих науковців області

На Дніпропетровщині відзначили більш ніж 20 кращих вчених регіону. Серед них – очільники й викладачі вишів, аспіранти, співробітники науково-дослідних установ. Нагородили за здобутки у 2022 і 2023 роках. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Науковці області продовжують плідно та результативно працювати на своєму фронті. Вони – люди творчої й шляхетної праці. Від студента та аспіранта до видатного вченого. Зібрали їх, аби подякувати. Сказати, що пишаємося. Подвижникам, які роблять свій внесок у розвиток вітчизняної та світової науки», – зазначила заступниця начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

Викладач і голова Ради молодих учених Криворізького педагогічного університету Галина Іванова наукою займається зі школи. Каже, раніше дуже подобалась біологія. Але коли закінчувала виш, поринула у фізико-математичні науки.

Нині напрямок її досліджень – все, що пов’язане з інформаційно-комунікаційними технологіями для викладачів. Напрацювання можна використовувати під час  дистанційного навчання. Науковиця систематизує й збирає корисні додатки, онлайн платформи. 

«Незважаючи на війну, молоді вчені не припиняють бути активними. Вони не покинули свої університети. Продовжують розвиватися. Мають здобутки. Тож дякую за увагу, яку нам приділяють», – наголосила Галина Іванова.

Під час нагородження презентували спеціальне видання «Траєкторія успіху молодих вчених Дніпропетровської області». В ній – про науковців регіону з різних сфер. Зокрема, юриспруденції, фізики, математики, біології. У збірці – про людей, причетних до Ради молодих вчених Дніпропетровщини.

«Нашій Раді понад 20 років. Вона найактивніша та найсильніша в Україні. Наш досвід використовували інші регіони. Тож ОВА разом з активістами нашої організації уклали збірку», – наголосила голова Ради молодих учених Дніпропетровської області Наталія Деревягіна.

Вчених області нагородили з нагоди Дня науки, який відзначають щороку у травні.

На Дніпропетровщині відзначили понад 20 кращих науковців області0 На Дніпропетровщині відзначили понад 20 кращих науковців області1 На Дніпропетровщині відзначили понад 20 кращих науковців області2 На Дніпропетровщині відзначили понад 20 кращих науковців області3 На Дніпропетровщині відзначили понад 20 кращих науковців області4 На Дніпропетровщині відзначили понад 20 кращих науковців області5 На Дніпропетровщині відзначили понад 20 кращих науковців області6 На Дніпропетровщині відзначили понад 20 кращих науковців області7

Джерело

Новости Кривого Рога