На Дніпропетровщині викрили двох колаборантів, один із них – з Кривого Рогу

12 травня стало відомо про викриття у області двох ворожих агітаторів. Використовуючи заборонені російські соцмережі, ті закликали боротися разом із окупантами за приєднання території України до рф. Один із чоловіків житель Кривого Рогу, а інший – Жовтих Вод, про що повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

На Дніпропетровщині викрили двох колаборантів, один із них – з Кривого Рогу

Відповідно до даних слідства, житель нашого міста, маючи проросійські погляди, постійно споживав пропаганду держави-агресора та переглядав публікації антиукраїнської спрямованості в соцмережі. В коментарях до них криворіжець закликав разом із «рускімі братьямі» почати боротьбу за відокремлення Дніпропетровщини від України.

Його однодумець із Жовтих Вод постійно навідувався до проросійських інтернет-спільнот, де в коментарях також «пояснював» необхідність приєднання різних українських міст до складу росії.

Обох чоловіків викрили службовці слідчого відділення Управління СБУ у Дніпропетровської області. Судова лінгвістична експертиза кваліфікувала висловлювання зрадників, як посягання на територіальну цілістність та недоторканість України. Обом вручена підозра за частиною 1 статті 110 Кримінального кодексу України. За нею чоловікам загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі із можливою конфіскацією майна.

Нагадаємо, нещодавно за подібний злочин судили іншого жителя Кривого Рогу. 

На Дніпропетровщині викрили двох колаборантів, один із них – з Кривого Рогу1

Джерело

Новости Кривого Рога