На Дніпропетровщині високопосадовця поліції спіймали на отриманні хабаря у три тисячі доларів США

Дніпропетровська обласна прокуратура.

У Дніпрі знову попався на хабарі один з високопосадовців поліції. Нещодавно, як ми повідомляли, заступник начальника одного з відділень поліції міста вимагав і отримав хабар у розмірі 70 тисяч гривень за непритягнення до кримінальної справи. На цей раз ставки зросли — за відповідну послугу громадянці, яка скоїла крадіжку, виконувач обов’язків заступника начальника одного із відділень поліції Дніпра вимагав хабар у розмірі 3000  доларів США.

Хабарника затримали на гарячому  при отриманні неправомірної вигоди і повідомили про підозру — за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

Під час обшуків у службовому кабінеті фігуранта вилучено мобільні телефони та документацію, яка підтверджує його незаконну діяльність.

Наразі суд усунув підозрюваного з посади.

 

На Дніпропетровщині високопосадовця поліції спіймали на отриманні хабаря у три тисячі доларів США0 На Дніпропетровщині високопосадовця поліції спіймали на отриманні хабаря у три тисячі доларів США1 На Дніпропетровщині високопосадовця поліції спіймали на отриманні хабаря у три тисячі доларів США2

Джерело

Новости Кривого Рога