На Дніпропетровщині виявили браконьєрів, які займалися вирубкою дерев

Патрульна поліція Дніпропетровської області.

9 липня інспектори водного патруля у Петриківському районі Дніпропетровської області зупинили за порушення правил дорожнього руху мікроавтобус Ford, який, як виявилося, був завантажений  свіжоспиляними деревами. Дозвільних документів на вирубку і вивезення лісу водій не мав.

Також вчора вдень, 10 липня, поліцейські отримали інформацію, що невідомі особи незаконно спилюють дерева у Новокодацькому районі та вантажать їх у мікроавтобус Fiat. Охоронці порядку знайшли вказаний транспортний засіб та зупинили його. У кузові інспектори виявили свіжоспиляні дерева акації та бензопилу. Дозвільних документів на вирубку і вивезення лісу водій авто та його пасажир не мали.

Оскільки в діях громадян вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченні ст. 246 (Незаконна порубка дерев) ККУ, на місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу для подальшого розгляду справ.

 

На Дніпропетровщині виявили браконьєрів, які займалися вирубкою дерев0 На Дніпропетровщині виявили браконьєрів, які займалися вирубкою дерев1

Джерело

Новости Кривого Рога