На Дніпропетровщині внаслідок нічної ворожої атаки поранено 7 людей

Протягом ночі українськими захисниками над областю було збито 19 повітряних цілей. Але є і прильоти.

Так, воїни з ПвК"Схід" знищили 15 БпЛА та 4 крилаті ракети, якими росіяни намагались вбити якоммога більше українців, які спали.

Однак є кілька влучань і, на жаль, є постраждалі.

У Дніпровському районі через ракетний удар поранений 27-річний чоловік. Він у лікарні в стані середньої тяжкості.  Пошкоджені кілька будівель рятувального підрозділу. Виникло дві пожежі, які вже загасили. Знищені більш ніж 10 вантажних та легкових авто, стільки ж одиниць спецтехніки – пошкоджені. Побиті й 25 приватних машин та 2 автобуси. 

Влучання сталося також по приватному підприємству у Дніпрі. Там понівечені 3 будівлі. 

В Іларіонівській громаді Синельниківського району впав БПЛА. Виявили там й уламки ракети. Постраждали 7 людей. Жінки 52 та 70 років – у лікарні. Зачепило 3 приватні будинки та 9 багатоквартирних. А ще – дитсадок, магазини та адмінбудівлі.  Потрощені 6 авто. 

Обстеження території продовжується.

На Дніпропетровщині внаслідок нічної ворожої атаки поранено 7 людей0 На Дніпропетровщині внаслідок нічної ворожої атаки поранено 7 людей1 На Дніпропетровщині внаслідок нічної ворожої атаки поранено 7 людей2 На Дніпропетровщині внаслідок нічної ворожої атаки поранено 7 людей3 На Дніпропетровщині внаслідок нічної ворожої атаки поранено 7 людей4 На Дніпропетровщині внаслідок нічної ворожої атаки поранено 7 людей5

Джерело

Новости Кривого Рога