Під час конфлікту 49-річний зловмисник вистрелив зі зброї у чоловіка, після чого пішов з місця події. Потерпілого з вогнепальним пораненням госпіталізували до лікарні
21 червня до поліції надійшло повідомлення про звуки пострілів біля одного з будинків у с. Слобожанське Дніпропетровської області. За викликом негайно виїхала слідчо-оперативна група.
Під час встановлення обставин інциденту з’ясувалося, що між підозрюваним і дружиною потерпілого виникла словесна суперечка. В ході конфлікту чоловік вирішив заступитися за жінку та отримав вогнепальне поранення.
У результаті оперативно-розшукових заходів працівники кримінальної поліції встановили особу стрілка та затримали його.
Під час слідчих дій було вилучено зброю — стартовий пістолет, переобладнаний для стрільби бойовими набоями.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру. За скоєне йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
23 червня судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.