На Дніпропетровщині затримали учасників наркосиндикату з щомісячним багатомільйонним обертом

В ході спецоперації працівники ДВБ та ДБР викрили та припинили діяльність злочинної організації, яка налагодила масштабну мережу збуту психотропів на території Дніпропетровської та Полтавської областей. За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора головних фігурантів вже затримано.

У поле зору оперативників Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України потрапила злочинна організація з Дніпропетровщини, яка спеціалізувалася на розповсюдженні наркотичних засобів та психотропних речовин.

Лідером злочинної організації з чіткою ієрархічною структурою був 49-річний мешканець Дніпра, який до незаконного бізнесу залучив інших осіб — чоловіків та жінок віком від 28-ми до 43-х років. Спільники виконували чітко розподілені функції – фасування, подальше розповсюдження та розширення ринку продажу забороненої речовини.

Зловмисники розповсюджували метамфетамін та канабіс на території Дніпропетровщини та Полтавщини.  

У фігурантів було проведено 36 санкціонованих обшуків, виявлено та вилучено: наркотики, приладдя для їхнього фасування, банківські картки, «чорнові» записи, гроші, мобільні телефони та сім-картки.

Наразі лідеру та всім його спільникам вже оголошено про підозру у створенні злочинної організації та участі у ній, а також у придбанні та збуті наркотиків у складі цієї організації. Їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Головних учасників відправлено до ізолятора тимчасового тримання.

Крім цього, працівники внутрішньої безпеки Нацполіції провели обшуки у двох діючих та двох колишніх співробітників поліції, які можуть бути причетними до діяльності наркоугруповання. Триває слідство.

 

На Дніпропетровщині затримали учасників наркосиндикату з щомісячним багатомільйонним обертом0 На Дніпропетровщині затримали учасників наркосиндикату з щомісячним багатомільйонним обертом1 На Дніпропетровщині затримали учасників наркосиндикату з щомісячним багатомільйонним обертом2 На Дніпропетровщині затримали учасників наркосиндикату з щомісячним багатомільйонним обертом3

Джерело

Новости Кривого Рога