На Дніпропетровщині злочинне угруповання налаштувало виготовлення та збут фальсифікованого насіння

Дніпропетровська обласна прокуратура.  

Слідством встановлено, що двоє мешканців міста Новомосковськ організували шахрайську схему виробництва та збуту фальсифікованого насіння, залучивши до цього ще двох знайомих.

Обвинувачені закуповували насіння невідомого походження, фарбували, фасували та продавали під видом відомих світових торгових марок.

Реалізовували фальсифікований товар фермерським господарствам та приватним підприємствам поштовими замовленнями по території Дніпропетровської області.

Під час обшуків за місцями мешкання обвинувачених та складських приміщеннях вилучено понад 200 мішків підробленого товару, гроші, банківські картки, телефони, комп’ютерну техніку, «чорнову» документацію.

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно шахрайства та незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, що завдали матеріальної шкоди потерпілим майже на 2 млн грн.

 

На Дніпропетровщині злочинне угруповання налаштувало виготовлення та збут фальсифікованого насіння0 На Дніпропетровщині злочинне угруповання налаштувало виготовлення та збут фальсифікованого насіння1 На Дніпропетровщині злочинне угруповання налаштувало виготовлення та збут фальсифікованого насіння2

Джерело

Новости Кривого Рога