На Донеччині, захищаючи Батьківщину, загинув працівник промислового підприємства Олександр Скрипник

На Донеччині, захищаючи Батьківщину, загинув працівник промислового підприємства Олександр Скрипник

Під час боїв біля населеного пункту Старомайорське Донецької області загинув Олександр Скрипник. Про трагічну новину повідомили у пресслужбі «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Олександр Скрипник став на захист України на другий день повномасштабного вторгнення росії. Він визволяв Херсонщину, давав відсіч ворогу на Запорізькому напрямку. Останній бій, у якому життя військового обірвалося, відбувся на Донеччині.

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр працював монтером колії залізничного цеху № 3. Був бригадиром.

«Ми познайомилися з Олександром ще у 2004 році, коли я прийшов працювати до цеху. Він мав великий досвід роботи, добре знав свою справу. Олександр працював на дуже відповідальній дільниці – Приймально-відправному парку залізничної станції Східна. Саме туди прибувають вагони із сировиною для нашого підприємства, і звідти ж ми відправляємо для споживачів вже готову продукцію», — Юрій Береговий, бригадир монтерів колії залізничного цеху № 3.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям, колегам Олександра Скрипника.

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога