На ГЗК в Кривому Розі трудиться династія, що має 355 років трудового стажу

На ЦГЗК в різні роки працювали 22 представників трудової династії Антоненків. Їхній загальний трудовий стаж – 355 років, повідомляє прес-служба компанії Метінвест

180923 17 min

Дванадцять із Антоненків і сьогодні продовжують працювати у Петрівському кар’єрі, ГТЦ № 2, ЦСП та АТЦ на ЦГЗК в Кривому Розі, двоє несуть службу в лавах ЗСУ.

Особливістю є те, що в трудову родину входить і професійна династія водіїв великовантажних автомобілів: семеро білазистів додали до родинної скарбнички понад 112 років трудового стажу.

12 членів династії мають лише один запис в трудовій книжці і це — Центральний комбінат.

Є серед Антоненків і два володаря найвищої нагороди – звання «Людина року».
А загалом в спільній скарбничці династії 22 нагороди різних рівнів.

Різні професії в родині: керівники та інженерно-технічні робітники, працівники основних гірничих професій. На всіх ділянках виробництва є представники трудової сімейної династії Антоненків.

«У моєму родовідному дереві разом зі мною налічується 22 цегоківця. А почалося все з чотирьох братів та сестри – Василя, Андрія, Віктора, Олександра і Людмили, які стали засновниками великої трудової родини. Кожен із них пов’язав свою долю з комбінатом та має своє родинне продовження», – розповідає голова династії Сергій Антоненко, начальник виробничого відділу Петрівського кар’єру.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога