На ГЗК в Кривому Розі власними силами відремонтували буровий верстат

Машиністи бурових верстатів ІнГЗК не лише вміють працювати в Кривому Розі на велетенських гірничих машинах, а й ремонтують їх самостійно. Адже окрім своєї основної спеціальності всі вони мають і додаткову – зварювальника чи слюсаря

200523 1 min

В кар’єрі Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату в Кривому Розі увели в експлуатацію відремонтований буровий верстат ВБШ-250 з господарчим номером 82. Ремонтні роботи по відновленню гірничої техніки провела бригада, сформована з машиністів бурових верстатів підприємства.

Під час проведення ремонтних робіт спеціалісти замінили гідравлічне обладнання, що забезпечує роботу верстата. На техніці встановили чотирі відновлених гідравлічних циліндра. Частина з них задіяна у подачі бурового снаряду на забій, інші — у розгвинчуванні бурового ставу під час буріння свердловин у гірничій породі.

Заміна базових вузлів підвищила коефіцієнт технічної готовності верстата та на 15% збільшила його продуктивність. Наразі техніка вже в роботі і за одну зміну відбурює близько 80 погонних метрів свердловин.

До ремонту ВБШ №82 залучили бригаду, сформовану з машиністів бурових верстатів, які мають суміжні професії слюсаря або зварювальника.

Через тимчасове скорочення виробничих планів на підприємстві максимально задіюють співробітників основних цехів на проведенні ремонтів техніки і обладнання.

Частину робіт по верстату, яка потребувала певних технічних навичок, виконали працівники «Метінвест-Промсервісу». Відновлення машини та її тестування фахівці виконали впродовж десяти днів.

Загалом парк бурових верстатів Інгулецького ГЗК налічує 12 одиниць техніки.
Натепер, через обмежені обсяги виробництва, на бурінні свердловин задіяні чотири верстата.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога