На Криворіжжі буде більше поліцейських — де збільшили контингент

На Криворіжжі буде більше поліцейських - де збільшили контингент0

У Лозуватській громаді Криворізького району стартував проєкт “Поліцейський офіцер громади”. Це правоохоронці, які живуть та працюють у окремій громаді. Вони відповідають за безпеку мешканців окремих громад, попереджають правопорушення на територіях у зоні власної відповідальності.


Лозуватська громада прийняла чотирьох правоохоронців. Для оперативної служби поліцейських передали чотири службових автомобілі, облаштовану поліцейську дільницю.


Читайте також: Обережно, шахраї! Криворіжцям телефонують фінансові аферисти.


Старт проєкту у громаді відбувся сьогодні, 2 червня, у селі Вільне. На заході були присутні представники Нацполу та Криворізького району: Володимир Богоніс, Володимир Васильєв, Євген Ситниченко та Олександр Фастовець. Про це повідомили у Криворізькій районній військовій адміністрації.


Читайте також: Правоохоронці Кривого Рогу привітали дітей зі святом.


Анкету на участь у проєкті “Поліцейський офіцер громади” правоохоронці можуть заповнити за посиланням на сайті Національної поліції України. Поліціянти можуть самостійно обрати громаду, у якій бажають працювати, а також можуть відправитися на службу у інші регіони.


Раніше ми повідомляли, що у Криворізькому районі працюватиме сервісний офіс Інституту помічника ветерана. Він координуватиме роботу Інституту, враховуючи інтереси демобілізованих бійців у громадах.

Джерело

Новости Кривого Рога