На Криворіжжі нова втрата: відстоюючи право на вільне небо для всіх українців, на Луганщині загинув Сергій Швець

До втрат неможливо звикнути, з ними неможливо змиритися, їх неможливо пробачити. Небесний стрій поповнив працівник Південного ГЗК, військовослужбовець Сергій Швець. Хлопець служив гранатометником 2 відділення 3 взводу 11 роти 4 батальйону військової частини 3027 Національної гвардії. Загинув Сергій 8 травня під час виконання бойового завдання на південно-східній околиці Білогорівки. Тепер йому на завжди 27 років.

На Криворіжжі нова втрата: відстоюючи право на вільне небо для всіх українців, на Луганщині загинув Сергій Швець

Народився Сергій 4 березня 1996 року в селі Інгулець Широківського району. Після закінчення школи здобув професійно-технічну освіту в Міжрегіональному центрі професійної підготовки та перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців. Потім була строкова військова служба, після якої, в грудні 2017 року хлопець працевлаштувався монтером колії на гірничу дільницю №10 з укладки та переукладки залізничної колії в кар’єрі рудоуправління Південного ГЗК.

Сергія Швеця колеги запам’ятали сумлінним працівником та надійним товаришем, на якого завжди можна покластися та доручити будь-яку виробничу задачу. Він був справжнім майстром своєї справи. 

15 квітня 2022 року Сергія мобілізували до лав Збройних Сил України. Хлопець вважав своїм святим обов’язком боронити батьківщину від осатанілого ворога. Він відстоював незалежність і суверенітет рідної держави на Луганщині. Там Сергій і загинув під час ворожого артобстрілу. 

У спогадах рідних й близьких, та усіх , хто його знав, відважний воїн назавжди залишиться прикладом для майбутніх поколінь. Без люблячого чоловіка та татуся лишилась дружина та маленька донечка. 

«Перший міський» телеканал щиро поділяє горе рідних та близьких. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя. Вічна пам’ять та слава загиблому воїну!

Джерело

Новости Кривого Рога