На Криворіжжі оновили парк техніки водоканалу однієї з громад: що закупили

Фото Зеленодольської міської територіальної громади

Водоканал Зеленодольської громади відтепер має сучасну універсальну техніку. Для підприємства за кошти міського бюджету закупили самоскид. Про це повідомили у Зеленодольській міській територіальній громаді.

Читайте також: ще одна громада Криворіжжя з питною водою: почала працювати чергова очисна установка

Самоскид FORD TRUCKS, а саме на нього виділили кошти з міського бюджету Зеленодольська, має технологічну ємкість кузова 10 кубометрів. Він один зможе замінити декілька одиниць застарілої техніки місцевого водоканалу.

На Криворіжжі оновили парк техніки водоканалу однієї з громад: що закупили1

«Новий самоскид дозволить виконувати роботи з благоустрою, ліквідовувати аварійні ситуації, перевозити вантажі на території громади. Наявність у громаді власного самоскида значно полегшить та прискорить роботи ЖКГ», — поділився міський голова Дмитро Невеселий.

На Криворіжжі оновили парк техніки водоканалу однієї з громад: що закупили2   На Криворіжжі оновили парк техніки водоканалу однієї з громад: що закупили3

Зокрема, новою технікою планують перевозити сипучих матеріали, такі як пісок, гравій, камінь, ґрунт та інші вантажі. Також він стане у нагоді громаді на будівництві, у тому числі доріг і під час ліквідації стихійних звалищ і наслідків обстрілів. 

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що представники посольства Швейцарії передали Зеленодольській громаді новий водовіз. Після підриву окупантами Каховської ГЕС він потрібен для забезпечення мешканців села Мар’янське питною водою.

Раніше ми писали: громада Криворізького району отримала пересувну очисну станцію більш як за 600 тисяч гривень.

Джерело

Новости Кривого Рога