На Криворіжжі вогонь знищив тонну сіна, пожежу довелося гасити гуртом

На Криворіжжі вогонь знищив тонну сіна, пожежу довелося гасити гуртом0

Сьогодні, 17 травня, на Криворіжжі сталася чергова пожежа на території приватного домоволодіння. 10 травня під час такого займання у власному домі загинула жінка. На цей раз вогонь охопив господарську споруду одного із приватних будинків на вулиці Квітковій села Кам’янка Апостолівської громади.


Виклик надійшов об 11:48. На місце подій виїхали вогнеборці із Апостолового та Покрова. Прибувши за адресою, рятувальники з’ясували, що горить сінник. Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.


Вогнище знищило сінник та тонну сіна у ньому. Пожежа розкинулася на території 15 м2. Локалізувати займання пожежникам вдалося о 12:45 — через годину після надходження виклику. На повну ліквідацію пожежі вогнеборці витратили ще 14 хвилин.


На Криворіжжі вогонь знищив тонну сіна, пожежу довелося гасити гуртом1   На Криворіжжі вогонь знищив тонну сіна, пожежу довелося гасити гуртом2


За звітом ДСНС, під час надзвичайної події ніхто не постраждав. Гасити пожежу довелося дев’ятьом рятувальникам.


Раніше ми повідомляли, що рятувальники із Кривого Рогу отримали відомчі відзнаки із рук начальника ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. Нагрудні знаки ДСНС України “За відвагу у службі”, “За відвагу в надзвичайній ситуації”, “Знак Пошани”, а також почесні грамоти вручили вісьмом криворізьким надзвичайникам.

Джерело

Новости Кривого Рога