На Криворіжжі з’явиться офіс Інституту помічника ветерана: для чого та коли

На Криворіжжі з’явиться офіс Інституту помічника ветерана: для чого та коли0

У Дніпропетровській області запроваджують Інститут помічника ветерана. Це заклад, який має допомогти ветеранам війни інтегруватися у мирне життя. Про це повідомив Сергій Лисак, начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації.


Йдеться, що у кожному районі Дніпропетровщини працюватимуть сервісні офіси Інституту помічника ветерана. Вони координуватимуть роботу Інституту, враховуючи інтереси демобілізованих бійців у громадах.


Під час офіційного візиту на Дніпропетровщину Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна обговорила із начальником ОВА створення центрів відновлення ветеранів на базі медичних центрів. Таких буде щонайменше п’ять у регіоні. Там допомагатимуть військовим комплексно — фізично та психологічно.


Також Сергій Лисак та Юлія Лапутіна обговорили роботу сервісу “Я — ветеран” на Дніпропетровщині. Проєкт допомагає вирішити питання у сфері соцзахисту, набуття статусів ветеранами, працевлаштування та пенсійного забезпечення ветеранів тощо. У Кривому Розі послугу впроваджують у офісах Центру надання адміністративних послуг “Віза”.

Джерело

Новости Кривого Рога