29 травня у Сербії стартували Європейські шкільні Ігри Єдиноборств 2023. Участь у них, без перебільшення, взяли тисячі юних спортсменів із усієї Європи. Були серед них і криворіжці, які показали неймовірний результат та здобули 6 відзнак у своїх категоріях, обійшовши численних претендентів. Про успіх наших спортсменів повідомляє тематична спільнота Kriviy Rih Wrestling»ю та Комітет із фізичної культури та спорту Саксаганської райради на своїх сторінках в соцмережі.

З 29 травня по 3 червня у Белграді проходить турнір із єдиноборств Європейські відкриті шкільні ігри 2023 (European Open School Combat Games). З’їхалися на нього декілька сотень юних спортсменів із європейських країн. Україну у столиці Сербії представляв 261 учень (152 юнаків та 109 дівчат) із усіх регіонів країни.

До складу збірної потрапили і спортсмени із Кривого Рогу. Вони показували свої вміння та змагалися за відзнаки у п’яти видах спорту: вільна та греко-римська боротьба, дзюдо, тхеквондо та самбо. Криворіжці гідно представили своє місто та країну та уже у другий день змагань здобули шість медалей у своїх вікових та вагових категоріях.

Відзначилися п’ятеро криворіжанок. У віковій категорії U15 Єлизавета Луценко стала володаркою золота, а Каміла Кучма посіла друге місце. Ще одне срібло у віковій категорії U17 здобула Анастасія Польська, а Валерія Луценко та Дар’я Константинова – «бронзу». Серед володарів медалей є і хлопець – Дмитро Богдан, який посів друге місце.

«Європейські ігри» ще тривають. Впевнені, криворіжці, які зараз на турнірі, подарують нам ще чимало яскравих перемог.

На масштабному турнірі із єдиноборств у Белграді спортсмени з Кривого Рогу вибороли 6 медалей різного ґатунку1