На осінньо-зимовий період у Криворізькому районі організують роботу «Пунктів незламності»: подробиці

Фото з мережі інтернет

Під час проходження опалювального періоду 2023-2024 років планується організувати, як і в минулому опалювальному періоді, «Пункти незламності», а саме на територіях 14 громад 55 пунктів, у місті Кривий Ріг — 107 пунктів. Про це повідомив Євген Ситниченко, начальник Криворізької РВА.

Читайте також: Криворіжжя готується до зими: чи буде опалення в домівках

«Пункти незламності», які створювалися органами місцевого самоврядування – це, як правило, стаціонарні пункти, які розгорталися в приміщеннях комунальної форми власності. Кожен з таких пунктів протягом опалювального періоду був обладнаний усім необхідним – там є генератори, тепло, вода, також у разі блекауту чи тривалого відключення електроенергії можна зарядити гаджети.

Водночас це пункти обігріву, повністю обладнані та забезпечені всім необхідним. У багатьох пунктах з’явився альтернативний супутниковий зв’язок через пристрої Starlink, які отримали від Дніпропетровської ОВА у кількості 7 штук Широківська, Апостлолівська, Глеюватська, Лозуватська, Карпівська, Нивортудівська, Гречаноподівська громади.

Раніше ми повідомляли, що Кривий Ріг активно готується до опалювального сезону 2023/2024. Наразі настала черга заповнення системи опалення водою. У зв’язку з цим найближчим часом можуть спостерігатися тимчасові перебої з водопостачанням.

Джерело

Новости Кривого Рога