На партизанські системи РСЗВ: відомим у Кривому Розі системною підтримкою військових волонтеркам необхідна допомога

Світлана Янович та Юлія Бондаренко займаються військовим волонтерством з 24 лютого 2022, до цього у них були соціальні проєкти. Спільно з американським фондом ForPeace дівчата допомагають великій кількості військових. Зараз вони відкрили збір на РСЗВ, які так необхідні захисникам на фронті. Вони закликають не бути байдужими та докластись до майбутньої перемоги.

На партизанські системи РСЗВ: відомим у Кривому Розі системною підтримкою військових волонтеркам необхідна допомога

Світлана Янович та Юлія Бондаренко з 24 лютого 2022 року активно допомагають нашим захисникам на фронті, особливо 129 Криворізькій бригаді тероборони. У обох волонтерок чоловіки воюють, захищали країну ще з часів АТО. Тож дівчата знають про потреби фронту не з чуток.

Допомагають воїнам Світлана та Юлія давно і системно. Співпрацюють з іншими організаціями та фондами, зокрема і американським фондом ForPeace. За зібрані кошти купували усе необхідне від маскувальних сіток до автомобілів.

Бійці користуються переданими ноутбуками, дронами, старлінками, генераторами, тепловізорами на які волонтеркам донатили небайдужі криворіжці, а список придбаного можна продовжувати дуже довго. Головне, що все це добре прислужилося нашим захисникам.

Зараз Світлана та Юлія відкрили новий збір – на установки РСЗВ. У народі ці установки називають «Партизанами», а за останньою версією – «Himars», що влучають точно в ціль. Усе це про РСЗВ – перероблені труби від градів, які встановлюють на цивільні пікапи.

«Не можна зупинятись. Неможна – і все. Збір продовжується. Перша машина вже в роботі. Це дуже важливий проєкт. Допомагайте, будь ласка», – закликає Юлія. 
На реалізацію задуму необхідно зібрати 350 000 грн. Для тих то бажає підтримати волонтерок: 
Посилання на «банку». 
Номер картки банки 5375 4112 0658 5353

На партизанські системи РСЗВ: відомим у Кривому Розі системною підтримкою військових волонтеркам необхідна допомога1

На партизанські системи РСЗВ: відомим у Кривому Розі системною підтримкою військових волонтеркам необхідна допомога2

Джерело

Новости Кривого Рога