На перехресті однієї із центральних вулиць Кривого Рогу зіткнулися два легковики

16 травня у Металургійному районі міста трапилася аварія. На проспекті Гагаріна біля перехрестя 98 кварталу зіткнулися два легковики, через що рух транспорту в одному із напрямків проспекту тимчасово виявився значно ускладненим. Учасники інциденту обійшлися без важких травм, на місці зараз працюють правоохоронці.

На перехресті однієї із центральних вулиць Кривого Рогу зіткнулися два легковики

16 травня близько 12:20 водій Opel намагався виїхати із вулиці Галенка та повернути на проспект Гагаріна, у напрямку 95-го кварталу, але не встигав. За свідченнями очевидців, водій виїздив на головну дорогу фактично на червоний, при цьому не поступаючись та не надаючи перевагу іншим учасникам дорожнього руху.

У цей час проспектом, також у бік 95-го кварталу, їхав Lanos. Рухаючись головною дорогою на зелений сигнал світлофора, його керманич не очікував та не встиг зреагувати на появу прямо перед ним ще однієї автівки. 

Opel в’їхав в переднє ліве крило Lanos. Обидві автівки отримали внаслідок зіткнення відносно значні пошкодження та потребуватимуть ремонту. Пошкодженням техніки все й обійшлося: керманичі уникнули серйозних травм та відмовилися від госпіталізації. 

Одразу після аварії виявилися перекритими усі смуги дорожнього руху зі сторони автовокзалу в напрямку 95-го кварталу, що значно ускладнило рух доволі жвавою транспортною артерією міста. Наразі з’ясуванням усіх обставин інциденту займаються правоохоронці.

На перехресті однієї із центральних вулиць Кривого Рогу зіткнулися два легковики1

На перехресті однієї із центральних вулиць Кривого Рогу зіткнулися два легковики2

На перехресті однієї із центральних вулиць Кривого Рогу зіткнулися два легковики3

На перехресті однієї із центральних вулиць Кривого Рогу зіткнулися два легковики4

Джерело

Новости Кривого Рога