На Південному ГЗК за новаторські ідеї в минулому році заплатили півмільйона гривень

Адмін

Скорочення простоїв обладнання, підвищення якості продукції, поліпшення умов праці – ці та інші завдання на Південному ГЗК активно вирішують співробітники команд безперервного вдосконалення. Так на підприємстві називають ініціативні групи новаторів, які обговорюють ідеї і пропонують рішення, які позитивно впливають на роботу комбінату. Наприклад, в минулому році фахівці подали 171 пропозицію, з яких 80% з часом допоможуть підприємству заощадити 48,5 млн гривень.

У 2019 м учасники команд, ідеї яких дозволять комбінату працювати ефективніше, можуть розраховувати на підвищені бонуси – розміри премій збільшили в кілька разів – від 8 до 50 тисяч гривень за пропозицію.

«Ми залучаємо наших співробітників до вирішення актуальних виробничих завдань і даємо можливість заробити власним розумом. Пропонуючи ефективні рішення, співробітник не тільки допомагає розвиватися комбінату, а й сам стає краще і професійніше. У 2018 році ми направили на заохочення учасників команд безперервного вдосконалення майже півмільйона гривень, в цьому році мотиваційний фонд збільшиться», – зазначив генеральний директор Південного ГЗК Костянтин Федін.

Взяти участь в роботі команд безперервного вдосконалення і виступити ініціатором створення робочої групи може кожен працівник комбінату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *