На Північному комбінаті Метінвесту відзначили найкращих співробітників до професійного свята

На Північному комбінаті Метінвесту відзначили найкращих співробітників до професійного свята

Щороку до Дня металурга та гірника на Північному гірничо-збагачувальному комбінаті відзначають роботу найкращих працівників та колективів підприємства. Цю традицію північани продовжують  навіть під час війни. Про це повідомили у пресслужбі промислової компанії. 

Колектив ПівнГЗК продовжує працювати у важкий воєнний час: живить економіку країни, допомагає Збройним силам України та територіальним громадам, також північани не втомлюються волонтерити та донатити на потреби військових.

За лідерство, ініціативу, особистий внесок у реалізацію проєктів, спрямованих на підвищення ефективності виробництва та рівня безпеки праці нагородили 87 працівників комбінату.

На Північному комбінаті Метінвесту відзначили найкращих співробітників до професійного свята1 На Північному комбінаті Метінвесту відзначили найкращих співробітників до професійного свята2

«Сьогодні ми сильні та згуртовані як ніколи, адже від нас залежить і економічна міць країни, і добробут тисяч сімей. Попри перешкоди гірники продовжують видобувати руду. Збагачувачі й огрудковувачі освоїли випуск нових видів продукції на запит ринку. Сервісні служби модернізують обладнання переробного комплексу. Ми також робимо все можливе для збереження колективу: надаємо можливість освоїти суміжні професії, перейти на інші дільниці для збереження доходу і навіть створюємо нові робочі місця. Північний ГЗК Метінвесту завзято підтримує захисників, територіальні громади, турбується про переселенців. Кожен на своєму місці працює на максимумі сил та можливостей. А отже, ми неодмінно вистоїмо та переможемо», — зазначив на нагородженні генеральний директор ПівнГЗК Групи Метінвест Андрій Скачков.

Пам’ятними знаками та медалями відзначили членів профспілки та ветеранів. Також північани отримали відзнаки від Криворізького міськвиконкому, Тернівської районної у місті ради.

Читайте також: Заступник з інжинірингу начальника шахти імені Колачевського Центрального комбінату  Олексій Загрєбаєв у 2023 році став володарем «Золотої зірки Метінвесту».

На Північному комбінаті Метінвесту відзначили найкращих співробітників до професійного свята3

«В умовах війни підприємства вирішують логістичні задачі, перелаштовуються на транспортування продукції залізницею, створюють нові ланцюги постачання продукції та впроваджують нові промислові проєкти. З перших днів воєнної агресії у тісній співпраці з Радою оборони міста гірничодобувні підприємства надали значні обсяги будівельних матеріалів та більше сотні протитанкових їжаків для облаштування блокпостів та фортифікаційних споруд навколо міста, щоб заблокувати можливі шляхи підходу ворога. Крім того, допомогли і спецтехнікою, і обладнанням, і одягом, і взуттям для потреб наших захисників», — промовив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

З нагоди професійного свята, Метінвест відзначив грамотами та сертифікатами виробничі досягнення двох трудових колективів – рудозбагачувальної фабрики № 1 та автомобільного цеху.

На Північному комбінаті Метінвесту відзначили найкращих співробітників до професійного свята4

«Цю нагороду наша фабрика, вважаю, заслужила беззаперечно. У скрутних умовах воєнних реалій колектив зміг забезпечитистабільну працездатність обладнання. Разом із дирекцією з технології та якості ми переналаштували виробничий процес так, щоб із руди Першотравневого кар’єра, яка має нижчу збагачуваність, ніж руда ганнівська, отримувати високоякісний концентрат із вмістом заліза 68+%. Це заслуга всього колективу, справжня дружна командна робота», – сказав начальник рудозбагачувальної фабрики № 1 ПівнГЗК Дмитро Снєжко.

Лист-подяку від Метінвесту отримали начальник дільниці ЦМП Тарас Вороненко, електрик ДФ-3 Сергій Нестеренко та слюсар з ГТЦ-2 Микола Назаренко. Компанія відзначила їхню виняткову професійну майстерність та вагомий особистий внесок у розвиток виробництва комбінату.

На Північному комбінаті Метінвесту відзначили найкращих співробітників до професійного свята5

«Навіть важко порахувати, скільки я вже років працюю на комбінаті. Мабуть, 45 вже є, – говорить слюсар з ремонту колісних транспортних засобів ГТЦ-2 Микола Назаренко. – Ремонти – моя стихія. У нас в ГТЦ-2 точно немає нічого такого з техніки чи обладнання, чого б не торкалися мої руки. Часи важкі, але маємо бути вдячні, що є змога працювати, щоб утримувати наші сім’ї, допомагати дітям, країні. Моєму поколінню, здається, вже нічого не страшно. Нічим нас не залякати. Досвіду життєвого та професійного за плечима достатньо, мудрості також, так що і ремонтуємо, і молодих навчаємо. Вірно, що гірники – це міцна опора всій країні».

Раніше ми писали: Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков вручив у Кривому Розі найвищі нагороди кращим співробітникам криворізьких підприємств. Цьогоріч у Кривому Розі чотири робітника ГЗК та один спеціаліст ремонтного підприємства стали володарями Золотих зірок Метінвесту.

Джерело

Новости Кривого Рога