На полі бою у Запорізькій області загинув киворіжець Роман Антончик: що відомо про Захисника

На полі бою у Запорізькій області загинув киворіжець Роман Антончик: що відомо про Захисника

Роман Антончик загинув 28 серпня 2023 року біля населеного пункту Вербове Пологівського району, Запорізької області. Про це повідомили у пресслужбі «Арселорміттал Кривий Ріг».

Роман служив навідником мінометного розрахунку роти вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону.

У мирному житті  Роман працював електрогазозварником автотранспортного управління транспортного департаменту«АрселорМіттал Кривий Ріг».

«Молодий, талановитий, амбітний, він хотів розвиватися в професії, засвоїти усі види зварювальних робіт. І у нього б це обов’язково вийшло, адже він був тією людиною, яка любила свою справу і хотіла досягти в ній якнайбільше», – згадує  Віктор Пархомов, механік автотранспортного управління.

Раніше ми писали: 26 серпня прийняв свій останній бій криворіжець та працівник акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» Андрій Іванович Беркун

У колективі АМКР Романа поважали за його людяність, за добрий характер, веселу вдачу. Важко усвідомлювати, що хлопець більше ніколи не увійде до майстерні, не візьметься до роботи. Це жахливо, але війна забирає наших найкращих хлопців.

Щирі співчуття родині захисника, його близьким, колегам, побратимам.

Вічна пам’ять Герою!

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Раніше ми писали: Відтепер переливати кров зможуть не лише люди з медичною освітою, а й військовослужбовці, які пройшли відповідне навчання. Для цього Міністерство охорони здоров’я розширює спеціальну навчальну програму з основ трансфузійної терапії.

Джерело

Новости Кривого Рога