На ранок кількість постраждалих внаслідок атаки на Кривий Ріг зросла: деталі

На ранок кількість постраждалих внаслідок атаки на Кривий Ріг зросла: деталі

Сьогодні у Кривому Розі оголошено Днем жалоби за загиблими під час ракетної атаки на місто вранці 31 липня. Обстріл забрав життя 6 мешканців Кривого Рогу, серед яких вчителька ліцею і 45-річна матір з 10-річною донькою.

Станом на ранок кількість постраждалих внаслідок обстрілу міста ракетами зросла до 81 людини. Про це повідомив Олександ Вілкул.

У лікарнях міста залишаються 19 криворіжців, з них 2 дітей. Медпрацівники надають їм усю необхідну допомогу, стан людей оцінюється як середньої тяжкості.

Читайте також: тіло шостої жертви російської атаки на Кривий Ріг дістали з-під завалів освітнього закладу: деталі

Комунальні служби продовжують усунення наслідків ударів, задіяно всю необхідну техніку та 15 оперативних бригад. За словами Олександра Вілкула, вчора ввечері відновили подачу води та електроенергії у дев’ятиповерхівці, у яку влучила одна з ракет.

Сьогодні штаби з надання допомоги мешканцям постраждалих квартир та будинків працюють починаючи з 8:30 до 18:00 – це Криворізька гімназія №60 на вулиці Українська, та біля будівлі КТРА на проспекті Поштовий.

У вечірньому зверненні у день обстрілу Кривого Рогу Президент України Володимир Зеленський повідомив, що пуски ракет по місту вранці 31 липня здійснювалися з території окупованого Криму, міста Джанкой.

Раніше ми писали: ракетний удар по Кривому Рогу: актуальна інформація на вечір 31 липня.

 

Джерело

Новости Кривого Рога