На сайті Президента з’явилася петиція про визнання Героєм України полеглого бійця з Кривбасу

До Президента Володимира Зеленського надійшла ініціатива відносно відзначення полеглого бійця з Криворіжжя. Військовослужбовцю Сергію Лакусті просять посмертно присвоїти звання «Герой України». Про це стало відомо з сайту електронних петицій.

На сайті Президента з’явилася петиція про визнання Героєм України полеглого бійця з Кривбасу

Сергій Лакуста народився у селі Мар’ївка Криворізького району. Пішов на війну добровольцем. Служив у 239 окремому батальйоні 129 окремої бригади територіальної оборони. Командував стрілецьким відділенням та спеціалізувався на роботі з авіаційними комплексами коптерного типу. За мирного життя займався фермерством. У Сергія залишилися дружина та двоє дітей. 

«Сергія Руслановича нагороджено відзнаками (№ 415 від 20.03.2023), медаллю «За звільнення Миролюбівки», медаллю «Незламним героям російсько-української війни», за зразкове виконання бойового завдання та високий професіоналізм при захисті територіальної цілісності та недоторканості України останнього відзначено грамотою.

17 липня 2023 року під час виконання бойового завдання, захищаючи кордони нашої держави на території Сумської області Сергій Русланович разом з 3-ма побратимами натрапив на ворожу ДРГ, де й загинув від куль диверсантів», — йдеться у тексті петиції.

Для того, аби петиція потрапила на розгляд Володимиру Зеленському та нашому землякові присвоїли звання героя, потрібно набрати 25 тисяч голосів. Підписати її можна тут. 

Джерело

Новости Кривого Рога