На Саксагані у Кривому Розі чоловік незаконно виловив кілька кілограмів риби — яке покарання

На Саксагані у Кривому Розі чоловік незаконно виловив кілька кілограмів риби - яке покарання0

Минулої суботи, 20 травня, на річці Саксагань у Кривому Розі чоловік займався незаконним виловом риби. Він використовував гумовий човен та сітку, що заборонено правилами рибальства під час нересту.


За даними Дніпропетровського рибоохоронного патруля, порушник виловив 11 сріблястих карасів. Збитки, яких чоловік завдав рибним запасам, становлять 17 391 гривню.


Читайте також: У Кривому Розі винесли вирок військовим Чорноморського флоту рф.


На винного склали протокол про адміністративне правопорушення. За ч. 4 ст. 85 КУпАП вже готують матеріали справ, щоб передати їх до правоохоронних органів. Порушення правил рибальства тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Стосовно фігуранта також можуть відкрити кримінальне провадження за фактом незаконного зайняття рибним промислом. У такому випадку правопорушнику загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.


Нагадаємо, що у Кривому Розі вимагають прибрати аварійні дерева з дворів. Щоб вирішити це питання, чоловік зареєстрував петицію.

Джерело

Новости Кривого Рога