На тролейбусних маршрутах Кривого Рогу збільшують кількість рейсів: якого транспорту стане більше

На тролейбусних маршрутах Кривого Рогу збільшують кількість рейсів: якого транспорту стане більше0

У Кривому Розі оновлюють графіки руху комунального транспорту. Скорочення інтервалів руху та збільшення кількості рейсів запланували на тролейбусному маршруті № 4, який з’єднує Покровський та Тернівський райони.


Читайте також: Замість тролейбусів у Кривому Розі запрацюють автобуси: причини, графік.


Відсьогодні, 1 червня, КП “Міський тролейбус” змінив кінцеві зупинки маршруту № 4. Тепер тролейбус буде їздити за маршрутом від вулиці Двінської до вулиці Мусоргського (зупинка “Спорткомплекс”) через станцію “Рокувата” та 16-ту міську лікарню.


Читайте також: У Кривому Розі змінюють маршрут одного із трамваїв: нові розклад та зупинки.


Інтервал руху за маршрутом зменшили із 45 до 30 хвилин. Кількість відправлень рейсів на маршруті збільшується із 39 до 50 на добу. Про це повідомили на сторінці транспортного підприємства у Facebook.


Новий розклад руху тролейбуса № 4 у Кривому Розі опублікували у спільноті “Транспорт Кривого Рогу”. Є розклад на вихідні та робочі дні.


На тролейбусних маршрутах Кривого Рогу збільшують кількість рейсів: якого транспорту стане більше1


На тролейбусних маршрутах Кривого Рогу збільшують кількість рейсів: якого транспорту стане більше2

Нагадаємо, що у Кривому Розі на маршруті автобуса 228А просять додати нову зупинку. Із такою пропозицією у петиції до міської ради звернулися мешканці вулиці Черкасова, де розташований Тернівський хлібозавод. Цю зупинку автобус-експрес оминає, що незручно місцевим мешканцям.

Джерело

Новости Кривого Рога