На варті порядку та безпеки: патрульна поліція Кривого Рогу відзначає своє семиріччя з дня створення

19 травня патрульна поліція Кривого Рогу відзначає сьому річницю із дня своєї появи на вулицях міста. За цей період копи стали невід’ємною складовою безпеки рідного міста та не тільки почали змінювати його своєю роботою на краще, а й набувати визнання та поваги серед громади.

На варті порядку та безпеки: патрульна поліція Кривого Рогу відзначає своє семиріччя з дня створення

Рівно сім років тому, 19 травня 2016 року, біля пам’ятника Козаку Рогу, 474 новоспечених службовців присягнули на вірність українському народу. Менше п’яти сотень криворіжців поклали на себе важку місію – забезпечити порядок та безпеку для рідного міста та його жителів. 

Для них ці сім років стали періодом незліченних випробувань та важливих досягнень. Патрульні доводили свою ефективність у найрізноманітніших ситуаціях, а їх присутність на вулицях та в житті громади ставала всі більш впізнаваною та зрозумілою.

Відтоді, кількість патрульних у місті зросла. Вони слідкують за порядком на дорогах, зафіксувавши за цей період кілька сотень тисяч порушень, борються зі злочинністю. Взаємодіють з громадськістю, ведуть профілактичну роботу серед молоді, постійно навідуючись до різних закладів освіти у якості шкільних офіцерів. За ці 7 років співробітниками поліції складено понад 334 тисячі адмінматеріалів з безпеки дорожнього руху, розкрито майже 7 тисяч злочинів та врятовано 168 людських життів.

Сім років – це справжня історія змін і перетворень, які чинить кожен патрульний, що виходить на службу. Вони вчать нас, що на патрульних нашого міста можна і треба покластися, коли це необхідно.

Нагадаємо, нещодавно двоє патрульних допомогли доставити швидко до лікарні новонароджену дитину, яка перестала дихати.

Джерело

Новости Кривого Рога