Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів

1 червня з нагоди міжнародного Дня захисту дітей нацгвардійці з Військової частини 3011 завітали до одного з криворізьких ліцеїв. Вони розповіли учням закладу про досвід власної служби та показали їм основи поводження із навчальною зброєю.

Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів

Щорічно 1 червня в усьому світі відзначається міжнародний День захисту дітей. Це свято було засноване в листопаді 1949 року в Парижі і має благородну мету – привернути увагу до проблем, з якими стикаються діти в усьому світі, а також підвищити обізнаність суспільства про дитячі права і способи захисту їх від насильства, експлуатації та дискримінації.

У різних країнах це свято відзначають по-різному. В Україні ж цей світлий день нині затьмарює повномасштабна війна, яку держава-агресорка розв'язала проти нашої країни. Тим актуальнішими стають усі ті сенси, які він несе з собою. Адже діти найбільш вразливі до наслідків війни.

Нацгвардійці привітали дітей теплими словами, розповіли їм про свою службу, досвід участі в обороні України та про значущість захисту цивільного населення. Потім розпочався тренінг, де армійці поділилися своїми навичками самозахисту із використанням начальної зброї, на практиці навчивши того ж і дітей.

Важливо зазначити, що безпека була пріоритетом під час тренінгу, і діти отримали докладні інструкції про те, як правильно і безпечно поводитися зі зброєю.

Захід пройшов у дружній і захопливій атмосфері. На згадку бійці подарували учням ліцею прапор України, на якому вони залишили свої побажання молодому поколінню. У свою чергу, юні українці передали захисникам малюнки та обереги, які зробили власноруч.

Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів1

Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів2

Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів3

Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів4

Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів5

Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів6

Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів7

Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів8

Нацгвардійці з Кривого Рогу провели тренінг з поводження зі зброєю для школярів9

Джерело

Новости Кривого Рога