Нацгвардієць з Кривого Рогу став переможцем міжнародного турніру з легкої атлетики в Чехії

Про це повідомила прес — служба Криворізької військової частини 3011.

Міжнародний турнір пройшов Memoriál Ludvíka Daňka 2023 пройшов у місті Турнов у Чехії в кінці травня.

Участь в легкоатлетичних змаганнях взяли близько 300 спортсменів, серед яких представники з України, ПАР, Словаччини, Ямайки, Польщі та самої Чехії.

Гвардієць виборов золото, подолавши 400-метрову дистанцію з бар‘єрами за 52,63 с. За плечима чоловіка багате спортивне минуле – Денис почав займатися спортом ще з 6-річного віку, спочатку – спортивною гімнастикою, потім – легкою атлетикою. Сьогодні гвардієць має звання майстра спорту України с легкої атлетики.

З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Денис виконував бойові завдання у складі підрозділу оперативного призначення – разом із побратимами брав участь у боях за визволення Херсонської області від російських окупантів. Увесь цей час Денис не припиняв тренуватися, аби завжди бути у гарній фізичній формі. У вересні минулого року гвардієць взяв участь у чемпіонаті України з легкої атлетики.

Нацгвардієць з Кривого Рогу став переможцем міжнародного турніру з легкої атлетики в Чехії0 Нацгвардієць з Кривого Рогу став переможцем міжнародного турніру з легкої атлетики в Чехії1 Нацгвардієць з Кривого Рогу став переможцем міжнародного турніру з легкої атлетики в Чехії2 Нацгвардієць з Кривого Рогу став переможцем міжнародного турніру з легкої атлетики в Чехії3