Нацгвардієць з Кривого Рогу виборов «золото» на Міжнародному турнірі з легкої атлетики: історія бійця0

Криворізький нацгвардієць став переможцем Міжнародного турніру з легкої атлетики в Чехії. Про це повідомили у Криворізькій бригаді Національної гвардії України.

Турнір Memoriál Ludvíka Daňka 2023 пройшов у Турнові, Чехія, наприкінці травня. У легкоатлетичних змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів, зокрема представники України, ПАР, Словаччини, Ямайки, Польщі та Чехії.

Гвардієць з Кривого Рогу подолав 400 метрів із бар’єрами за 52,63 секунди та завоював золоту медаль. Переможець має велике спортивне минуле – Денис займається спортом з 6 років, спочатку гімнастикою, а потім легкою атлетикою. Наразі гвардієць має звання майстра спорту України з легкої атлетики.

Нацгвардієць з Кривого Рогу виборов «золото» на Міжнародному турнірі з легкої атлетики: історія бійця1   Нацгвардієць з Кривого Рогу виборов «золото» на Міжнародному турнірі з легкої атлетики: історія бійця2

Фото зі сторінки Криворізької бригади Національної гвардії України

З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Денис виконував бойові завдання у складі підрозділу оперативного призначення – він разом із побратимами брав участь у боях за визволення Херсонщини від російських окупантів.

Весь цей час Денис не припиняв тренуватись, щоб підтримувати хорошу фізичну форму. У вересні минулого року захисник брав участь у чемпіонаті України з легкої атлетики.

За словами Дениса, уболівальники та колеги-спортсмени під час змагань надали неймовірну підтримку Україні.

«Навіть на змаганнях я постійно слідкую за новинами, за справами моїх побратимів, тримаю бойовий настрій! Війна не оминула жодного українця і ми будемо боротися за перемогу!», — відзначає спортсмен.

Раніше ми повідомляли, що 1-го червня у Кривому Розі розпочав роботу сервіс « Я – Ветеран» з надання адміністративних та інших публічних послуг, в якому ветерани та члени їх родин, наші Захисники та Захисниці можуть отримати 561 вид послуг.