Найкраще селфі з патрульними: мешканців Дніпропетровщини просять обрати переможців фотоконкурсу

Фото патрульної поліції Дніпропетровської області

Патрульна поліція Дніпропетровської області визначає переможців фотоконкурсу на краще селфі з патрульними. До оцінювання знімків просять долучитися мешканців Дніпропетровщини. Про це поліцейські повідомили на своїй сторінці у Facebook.

Учасники фотоконкурсу настільки захопилися процесом, що почали надсилати не лише селфі, а й звичайні спільні фото з патрульними. Але і їх копи залишили, бо вони щирі і позитивні.

Найкраще селфі з патрульними: мешканців Дніпропетровщини просять обрати переможців фотоконкурсу1   Найкраще селфі з патрульними: мешканців Дніпропетровщини просять обрати переможців фотоконкурсу2 

Фото патрульної поліції Дніпропетровської області

Читайте також: за крок від утоплення: криворізькі патрульні врятували людину

Обрати найкращий знімок, аби не бути упередженими, просять мешканців Дніпропетровщини. Механізм голосування за фото дуже простий. Для цього потрібно зайти на сторінку патрульної поліції, зокрема, у Facebook і у дописі з інформацією про конкурс поставити вподобайку під знімком, який вам найбільше сподобався. Журналісти krivbass.city вже зробили свій вибір, але попереджаємо, це було непросто, адже кожен знімок по-своєму чудовий.

Найкраще селфі з патрульними: мешканців Дніпропетровщини просять обрати переможців фотоконкурсу3   Найкраще селфі з патрульними: мешканців Дніпропетровщини просять обрати переможців фотоконкурсу4 

Фото патрульної поліції Дніпропетровської області

Учасники, які наберуть найбільшу кількість ваших вподобайок, стануть переможцями. Підсумки конкурсу патрульні обіцяють оголосити 3 липня, до цього часу ви можете голосувати.

Раніше ми писали: у Кривому Розі патрульні виявили 90 патронів у мешканця: подробиці від правоохоронців. Правоохоронці та під час розмови з 39-річним правопорушником виявили 90 предметів, схожі на патрони калібру 5,45. Чоловік пояснив патрульним, що це «трофеї».

 

 

 

Джерело

Новости Кривого Рога