Найкращі результаті екзаменів: юні мешканці Кривого Рогу відзначилися у списку найрозумніших учнів України

Повномасштабне вторгнення окупантів переписало сторінки української освіти. Багато навчальних закладів розбомблено, після коронавірусу ми все ще не попрощалися з дистанційкою. Але жагу до знань сусідня держава-гній у нас не в змозі відібрати. Діти продовжували опановувати предмети та навіть пристосувалися до нового формату екзаменів – національного мультипредметного тесту. Його ввели з початку війни замість ЗНО. За результатами цього іспиту у Кривому Розі визначені осередки, учні яких найкраще впоралися із завданнями. Про це інформує портал Освіта.ua.

Найкращі результаті екзаменів: юні мешканці Кривого Рогу відзначилися у списку найрозумніших учнів України

Аналітики склали рейтинг з назвами навчальних центрів та відсотковими успіхами. Він включає 377 позицій. До десятки увійшли: 

—  Криворізький ліцей №95  — 100%. Бал НМТ – 159,5.
—  Криворізький природничо-науковий ліцей  — 100%. Бал НМТ – 154,9. 
—  Криворізький Центрально-Міський ліцей – 100%. Бал НМТ – 153,7.

«Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів національного мультипредметного тесту отриманих учасниками тестування з усіх предметів НМТ та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи», — йдеться у повідомленні. 

Повністю з таблицею та іншими тримачами освітнього фронту Криворіжжя можна ознайомитися тут. https://osvita.ua/school/rating/89918/?fbclid=IwAR2jabfRAzqpY1pPc88ciNYPbq2hHs6GSnXprWrux3d1mLPZLqjZKLnR-Rg 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Кривому Розі 1 вересня новий навчальний рік розпочали 62 500 школярів. Вперше — 5000 першокласників. https://one.kr.ua/news/49104

Джерело

Новости Кривого Рога