Найпатріотичніше шоу про нескорену країну: у Кривому Розі пройшла зіркова вікторина «Я люблю Україну»

У Кривому Розі поставили незвичну крапку у святкуванні Дня молоді. На базі літнього майданчика палацу культури «Центральний» відгриміло найпатріотичніше шоу нашого міста – «Я люблю Україну». Це був досить потужний інтелектуальний конкурс з двома командами та зірковими капітанами – ведучими «Першого Міського» Кариною Костецькою та Олександром Сопельніком.

Найпатріотичніше шоу про нескорену країну: у Кривому Розі пройшла зіркова вікторина «Я люблю Україну»

Криворіжці демонстрували свої знання у семи раундах. Це були історія України та Кривого Рогу, українська граматика, українські селебріті, гра «Крокодил», яка передбачала жестовий показ цікавих професій мешканців нашого міста. Лунали і питання зі шкільної програми. Родзинка зустрічі – правильне розташування місця народження відомих постатей на карті. 

«У нас чудова молодь. Завдяки ній ми впевнено дивимося у майбутнє. Вони захищають нашу країну, навчаються і розвиваються. Після перемоги нам спільно належить зробити великий пласт роботи для того, аби розвивати Кривий Ріг і Україну. Сьогоднішній захід провели для того, аби молодь могла переключитися», — зазначив заступник міського голови Сергій Мілютін. 

Після завершення кожного раунду команда, яка програла, поверталася до глядацької зали. Капітани ж обирали новий склад з усіх присутніх учасників і глядачів. Додаткові бали містяни заробляли у музичному раунді. 

«Я сьогодні брав участь у двох конкурсах. Про місто Кривий Ріг, а саме про маршрути тролейбусів, а також давав відповіді на питання «так» або «ні». Всі конкурси сподобалися, всі дуже гарні», — розповів Денис, який приїхав до Кривого Рогу з Чернігова на навчання. 

Все вирішив фінал із картою. Перемогла команда нашої ведучої Карини Костецької. 

«Ми з Олександром були запрошені у якості зіркових гостей на заході до Дня молоді. Було дуже цікаво, весело, інформативно, пізнавально. І взагалі, я вважаю, що подібні заходи в наш час дуже важливо проводити», — говорить Карина Костецька. 

«Головне, що всі відпочили, отримали задоволення. Всі конкурси були підібрані дуже класно. І історія України, і історія Кривого Рогу, музична складова. Дуже круто», — ділиться колега карини по телевізійному цеху Олександр Сопельнік. 

На цьому шоу «Я люблю Україну» не завершилося. Присутні фотографувалися у крутій тематичній локації, мали змогу долучитися до розпису Прапора Перемоги та подвитися на техно-фест. 

Нагадаємо, раніше команда з «АрселорМіттал» перемогла Криворізький навчально-науковий інститут Дон ДУВС у товариському футбольному матчі до Дня молоді https://one.kr.ua/news/48758. Крім того, сьогодні у Кривому Розі змагалися армрестлери https://one.kr.ua/news/48763.
Найпатріотичніше шоу про нескорену країну: у Кривому Розі пройшла зіркова вікторина «Я люблю Україну»1
Найпатріотичніше шоу про нескорену країну: у Кривому Розі пройшла зіркова вікторина «Я люблю Україну»2

Найпатріотичніше шоу про нескорену країну: у Кривому Розі пройшла зіркова вікторина «Я люблю Україну»3
Найпатріотичніше шоу про нескорену країну: у Кривому Розі пройшла зіркова вікторина «Я люблю Україну»4

Найпатріотичніше шоу про нескорену країну: у Кривому Розі пройшла зіркова вікторина «Я люблю Україну»5

Джерело

Новости Кривого Рога